пʼятниця, 27 жовтня 2023 р.

Фотоквест на тему: «Стежинка у країну слова»

Наша рідна українська  мова разом зі своїм сильним і патріотичним народом пройшла всі етапи історії, це не тільки героїчне минуле, це і майбутнє нашої країни, адже молодь  є  спадкоємцем продовжувачем і носієм у майбутньому цього народного скарбу, це внесок у зміцнення інтелекту та генетичної пам’яті нації, наслідування традицій пращурів у розбудові незалежної України.

З нагоди відзначення Дня української писемності та мови, в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, для здобувачів освіти групи № 8 за професією фотограф, проведено фотоквест на тему: «Стежинка у країну слова».

Метою проведення цього заходу було пробудити почуття національної гідності, бажання розмовляти рідною мовою, виявити обдаровану молодь  та підтримати ту, яка проявила оригінальний підхід до виконуваної роботи, а в подальшому створюватиме сучасні професійні роботи.

Щоб дати відповідь на певні завдання фотоквесту,  потрібно було попрацювати із словниками, які є в фонді бібліотеки, пригадати слова – синоніми, відомі українські фразеологізми, діалектизми своїх населених регіонів і т.ін. Тому здобувачі освіти  не тільки віднаходили відповіді на поставлені завдання, а ще й фіксували їх на фотосвітлинах.  

Здобувачі освіти працювали над створенням фото колажу, який викладач спецдисциплін Андрій Гаврилюк, спільно із бібліотекарем Катериною Поварчук, аналізували на уроці. Дякуємо всім учасникам за активність та творчий підхід.